• saugus apmokėjimas

  mokejimai.lt sistemos pagalba

 • pagalba:    8 656 08777

  Turite klausimų?  susisiekite

 • PRISTATYMAS

  NEMOKAMAS Virš 29 €

 • SAUGU PIRKTI

  100% Saugu pirkti

Kategorijos

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą
"Tobulas aptarnavimas, o be SUBLIMIS OIL ALL DAY MOISTURE EMULSION purškiamo esencialinio aliejaus neįsivaizduoju savo dienos. Naudoju jau daug metų ir nežinau ar gali kas būti geriau! Rekomenduoju!"
Danguolė
09-07-2022
"Daug metų naudojau neaerozolinį plaukų laką VIP. Labai geras! Bet jo nebėra."
Raimonda
21-06-2022
"Ypatingai geras šampūnas REVI VIP intense repair,geresnio neturėjau, visiems rekomenduoju"
RŪTA
04-02-2022

Gamintojai

Apie Framesi

GAUKITE PO 1,50 €, JŪS IR JŪSŲ REKOMENDUOTAS DRAUGAS

 

REKOMENDACIJŲ PROGRAMA

Apsipirkę mūsų e-parduotuvėje Jūs įgyjate teisę rekomenduoti naujus pirkėjus. Už kiekvieną sėkmingai rekomenduotą asmenį Jums suteikiamas rekomendacijų programos nuolaidos kuponas, kurio vertė yra 1,50 €. Taip pat, suteikiame nuolaidos kuponą Jūsų rekomenduotam asmeniui antram jo apsipirkimui, kurio vertė – 1,50 €.

 

Rekomenduoti draugams šią svetainę galite prisijungę prie savo paskyros, kairiame bloke MANO PASKYRA "Rekomendacijų programa" arba spauskite čia


Sėkmingai rekomenduotu laikomas tas asmuo, kuris atitinka visas žemiau išvardintas  sąlygas:

 • rekomenduojamas asmuo nėra esamas ar buvęs mūsų parduotuvės klientas;
 • naujas pirkėjas privalo užsiregistruoti parduotuvėje naudodamas nuorodą, gautą kartu su Jūsų kvietimu dalyvauti „Rekomendacijų programoje“, nurodydamas jį rekomendavusio asmens e-pašto adresą;
 • naujas pirkėjas privalo pateikti bent vieną užsakymą ir jį pilnai apmokėti. Neapmokėti, anuliuoti arba gražinti užsakymai nėra įskaitomi;

REKOMENDACIJŲ PROGRAMOS TAISYKLĖS

 Taisyklės nustato sąlygas kuriomis Jūs dalyvaujate, www.framesi.lt, "Rekomendacijų programoje" . Taisyklės yra dokumentas papildantis Internetinės parduotuvės www.framesi.lt naudojimo sąlygas,  ir kitus dokumentus, kuriais reglamentuojama, internetinės svetainės www.framesi.lt (toliau “Parduotuvė”), veikla. Jūs įsipareigojate nenaudoti parduotuvėje esančių prekinių ženklų ir kitų intelektualinės nuosavybės objektų, išskyrus atvejus aprašytus šiose taisyklėse.

Jums, kaip internetinės parduotuvės www.framesi.lt pirkėjui, yra suteikiama galimybė dalyvauti „Rekomendacijų programoje“ su sąlyga, kad Jūs sutinkate su šiomis taisyklėmis, bei nurodytomis sąlygomis ir tai patvirtinate pažymėdami –  „Aš perskaičiau „Rekomendacijų programos“ sąlygas ir sutinku su jomis“. Jums nesutikus su šiomis taisyklėmis, Jūs negalite dalyvauti mūsų siūlomoje „Rekomendacijų programoje“. Jūs ir toliau galite naudotis parduotuve, tačiau Jums nesuteikiama teisė dalyvauti Rekomendacijų programoje ir naudotis jos teikiamais pranašumais.

 Mes  įsipareigojame pranešti Jums apie Jūsų rekomenduoto asmens pateiktą ir įvykdytą užsakymą. Visi „Rekomendacijų programos“ nuolaidų kuponai bus įrašomi į Jūsų sąskaitą, skyrelyje "Mano kuponai".

Mes turime teisę vienašališkai koreguoti šiuos nuolaidų kuponus, jei paaiškėtų, kad jie neatitinka faktinių sandorių ar minėti sandoriai buvo fiktyvūs arba nuolaidų kuponai gauti pažeidžiant šias taisykles ar apgaulės būdu. Šiuo atveju, neprivalome pateikti atliktų pakeitimų paaiškinimų. 

Naudojantis „Rekomendacijų programoje“  Jūs įsipareigojate: nenaudoti parduotuvės jokiems kitiems neleistiniems tikslams kurie galėtų kelti pavojų šios ar kitų parduotuvių darbui, nekurti masinių laiškų siuntimų (spam) kas galėtų sukelti trečiųjų šalių nepasitenkinimą ar problemas. Jūs sutinkate nepersiųsti gautų „Rekomendacijos programos“ nuorodų trečiosioms šalims naudojant kitas priemones nei suteikia parduotuvės „Rekomendacijų programa“. Sutikdami su „Rekomendacijų programos“ sąlygomis Jūs taip pat sutinkate, kad jūsų rekomenduotiems asmenims būtų priminta apie jūsų pasiūlymą. Kiekvienas „Rekomendacijų programos“ dalyvis veikia kaip nepriklausomas ir neturi teisės prisiimti įsipareigojimų už kitą šalį. Šalių dalyvavimas Rekomendacijų programoje negali būti laikomas darbiniais santykiais.

Parduotuvė www.framesi.lt  turi teisę, savo nuožiūra ir bet kuriuo laiku, keisti „Rekomendacijų programą“ ar šias taisykles, arba visiškai programą sustabdyti. Pakeitimai įsigalioja nuo atitinkamo pranešimo pateikimo parduotuvės skyrelyje "Rekomendacijų programa".

Jūs, ir toliau dalyvaudami programoje, patvirtinate, kad sutinkate su pakeistomis taisyklėmis ir jose įvardintomis sąlygomis. Jūs negalite dalyvauti „Rekomendacijų programoje“, jei nesutinkate su naujomis  taisyklėmis ar sąlygomis.

 ATSAKOMYBĖ

Jūs prisiimate pilną atsakomybę ir sutinkate nesiimti jokių veiksmų galinčių sukelti neigiamų pasekmių, skundų, nuostolių šalims dalyvaujančioms „Rekomendacijų programoje“.

 GALIOJIMAS

Šios taisyklės galioja visą Jūsų dalyvavimo „Rekomendacijų programoje“ laikotarpį arba iki jų pakeitimo. Nuo pakeitimų dienos įsigalioja naujosios taisyklės. „Rekomendacijų programa“ gali būti bet kada panaikinta vienašališku parduotuvės valdytojų sprendimu pateikiant atitinkamą pranešimą parduotuvėje, skyrelyje "Rekomendacijų programa". Panaikinus „Rekomendacijų programą“, taisyklės netenka galios.

 TAIKOMA TEISĖ

Nepriklausomai kurios šalies yra „Rekomendacijų programos“ dalyvis ar rekomenduotas asmuo, visi iškilę teisiniai klausimai yra sprendžiami tarpusavio supratimo, pagarbos ir sąžiningumo principais. Nepavykus išspręsti ginčo prieš tai minėtais būdais, teisminiai ginčai sprendžiami vadovaujantis Lietuvos Respublikoje galiojančiais įstatymais ir norminiais aktais, pagal parduotuvės valdytojų registracijos adresą.

 KITI PATVIRTINIMAI

Jūs patvirtinate, kad Jūs taip pat esate susipažinę su internetinės parduotuvės www.framesi.lt taisyklėmis, "Privatumo politika"  ir kitais parduotuvėje esančiais dokumentais kurie gali būti susiję su „Rekomendacijų programa“ ir sutinkate su juose nurodytomis sąlygomis.

 KONTAKTAI

Visais klausimais, susijusiais su „Rekomendacijų programa“ ar šiomis taisyklėmis, prašome kreiptis e-paštu –  info@framesi.lt


MORPHOSIS TAI JŪSU PLAUKŲ ATGIMIMUI!

VISŲ TIPŲ PLAUKAMS